“Do i blesh një kupë Luizit si ajo që i ke fshehur?”, Olta habit me përgjigjen dhe ironizon dy finalistët e BBV (FOTO)

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka vendosur që t’u kthejë përgjigje të gjitha pyetjeve që i kanë bërë ndjekësit e saj. E sigurisht që shumica kanë qenë të lidhur me “Big Brother VIP” dhe me raportin e saj me banorët.

“Do ja blesh një kupë Luizit si ajo që ja ke fshehur që të qetësohemi, je dashuri”, i shkruan një fans.

Ish-banorja e shtëpisë më të madhe në Shqipëri ka postuar një foto ku është duke biseduar me Luizin dhe krahas saj shkruan:

“Ti blej kupë Luizit dhe t’ja jap me dorën time hahaha, pak sa ja lashë por edhe t’blej”.

Ajo nuk e le me kaq pasi me ironi ka shtuar: “Ps: në foto unë, Luizi dhe fansat tanë”, duke iu referuar Krist Aliajt dhe Efi Dhedhes.

FOTO:

Related Posts

Këngëtarja Antigona Hoxha sjellë këngën ‘Bijat’ për festat e fundvitit

Këngëtarja Antigona Hoxha para disa ditësh ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar Bijat e cila është pjesë e xhirimeve festive të produksionit Ardi,…

Më në fund e konfirmojnë! Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës (Video)

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e…

Learta bën ndryshim në pamjen e saj, thjeshtë mahnitëse

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë. Ajoështë reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, transmeton OraInfo. Learta është shumë aktive…

Engjo zbulon befasinë e madhe, vjen sonte në mesnatë

Këngëtari i ri në moshë por i mbushur plot energji për muzikën, Engjo i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka debutuar fortë në skenën e muzikës…

Përfshihet nga flakët lokali i Noizyt, dalin pamjet

Gjatë orëve të vona të mbrëmjës së djeshme, është përfshirë nga flakët lokali i reperit të njohur, Rigels Rajku (Noizy), në Durrës. Albeu ka siguruar pamjet nga…

Motrat Mustafa lajmërohen nga plazhi, habisin me veshjen e tyre

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Si në muzikë ashtu edhe në jetën private, ato janë shembull i femrave të përkryera. Pasi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *