Sot finalja e ‘BBV2’, dalin pamjet e para nga Tapeti i Kuq (VIDEO)

Data sot shënon 6 maj dhe finalja e BBV dhe rrugëtimit të katër finalistëve po i vjen fundi. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje,…

Sonte finalja e madhe e ‘BBV2’, Sara Hoxha konfirmon edhe ‘BBV3’, ja çfarë pritet

Sonte është finalja e madhe e edicionit të dytë të Big Brother Vip dhe të gjithë janë po aq të emocionuar, por edhe të mërzitur se këtij…

Publikohet skandali i rradhës i “BBVA”, ja çfarë fshehu produksioni nga spektakli i fundit

Një tjetër skandal i produksionit të BBVA është zbuluar nga fansat. Bëhet fjalë për mbremjen e kaluar ku mesa duket produksioni ka detyrat fansat e Luiz Ejllit…

Shifra marramendëse, ja sa kushton një reklamë në Big Brother VIP (VIDEO)

Një detaj që bie në sy ne “Big Brother VIP”, janë spotet publicitare, apo reklamat e kompanive të ndryshme, që janë të afishuara edhe brenda shtëpisë së…

Luizi habit me deklaratën: Ja çfarë do më ndodh në momentin kur do shpallet fituesi i “BBVA”

Teksa katër ditë na ndajnë nga finalja e madhe e Big Brother, Luizi bisedoi me banorët për 6 majin. Ai tha se në momentin kur moderatorja e…

Çfarë ndodhi kaq papritur? Kiara Tito “kryqëzohet” në rrjet nga fansat e Luizit (FOTO)

Kiara Tito ka publikuar pak minuta më parë një foto duke na teguar se si do të duket gjatë spektaklit të sotëm. Por si çdo lëvizje tjetër…

Luizi dhe Kiara do martohen në finalen e madhe të Big Brother VIP? Ja si përgjigjet regjisori i programit (VIDEO)

Luizi dhe Kiara janë kthyer në çiftin më të komentuar të momentit. Pas dasmës së parë brenda shtëpisë ku Kiara i dha puthjen për t’i dhënë një…

E bën për herë të parë që nga fillimi i BBV, ja veprimi që Luizi ka refuzuar gjithmonë ta bëjë

Katër finalistët e këtij edicioni të “Big Brother VIP” kanë nisur që të bëjnë gati valixhet, pasi më datë 6 maj do të fiken dritat e shtëpisë…

Çfarë ndodhi? Olta Gixhari bën deklaratën e papritur për Luiz Ejllin

Ditën e sotme Olta ka zhvilluar një ‘Ask’ me ndjekësit e saj në Instagram dhe mes shumë pyetjeve rreth Luizit, një prej tyre ka qenë edhe rreth…

“Ka mundësi të më lësh rehat?”, Olta kapet me Kiarën pas daljes nga BBV, video bëhet virale: Ik më lër (VIDEO)

Olta dhe Kiara dy ish-banore të BBV janë takuar së fundmi në ambientet e Top Channel. Dyshja ka zgjedhur të ndajë një video së bashku në rrjetet…