Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”.

Roza dhe Erjola diskutuan për një ëndërr që kishte parë kjo e fundit se Ilnisa do të kthehej brenda në shtëpinë e famshme.

Roza nuk përtoi dhe i hyri analizës së ëndrrës së banores, duke thënë se Meritoni ka për t’ia shkruar letrën Rikes, për hir të miqësisë së tyre.

“Ilnisa nga jashtë do të xhelozojë aq shumë, sa do të kërkojë një takim me Meritonin. Ilnisa do të vijë në shtëpi. Këtu do të dalë ëndrra jote”, u shpreh moderatorja.

Kështu, Ilnisa publikoi videon e shkëputur nga momenti dhe u shpreh:

“Xhelozia e vetme që mund të kem është vetëm për ëndrrat tuaja, me një emër të vetëm në mendje”, shoqëruar me një shkelje syri.

Dhe në fakt, Meritoni i kishte shkruar letër Rikes, duke u shprehur: “Duke të falenderuar që tregove anën tënde njerëzore kur unë u ktheva nga “Dhoma e Bardhë”, me një dhimbje që nuk do të doja që ta përjetoja dhe më fal 1 mijë herë për çdo gjë që ka ndodhur mes nesh, të faleminderit shumë!”.

Rikja u ngrit nga vendi dhe i dha një përqafim.

VIDEO

Related Posts

‘Gjithmonë me ty’ Engji publikon fotografitë me të bukura me të fejuarin

Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë. Në media po flitet se ajo po fejohet me Mërgim Riza i cili jeton dhe punon në Zvicër. Ceremonia ishte…

E dashura e Mirdonit “çmend” rrjetin me vallëzimin e saj

E dashura e Mirdonit, Elmedina së fundmi është bërë shumë virale në “Tik Tok”. Elmedina me video të ndryshme iu ka marrë zemrën ndjekësve të saj. Në…

Plas “bomba” në BBVA? Romeo dhe Erjola kanë lidhje jashtë?

Erjola gjatë prajmit ka shkuar në banjo shumë e shqetësuar. Sipas Ledjonit, Graciano ka thënë se “do ta plasë bombën” në lidhje me Erjolën dhe Romeon, duke…

Vetksidentohet me makinën e saj luksoze, Vesa e Big Brother

Vesa Vllasaliu eshte nje nga ish banoret me te komentuara te Big Brother Vip Kosova. Ish banorja e BBVK, Vesa është aksidentuar me makinën e saj të…

Këngëtarja e njohur futet sonte në shtëpinë e BBVA

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, do të surprizojë sonte banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Lajmi i bukur është bërë i ditur…

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *