U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos.

Por pak ditë më parë, Alaudin Hamiti ka njoftuar ndjekësit se ky film nuk do të realizohet për arsye të ish-banorëve.

Megjithatë, Shqipja shprehet se nuk është njoftuar për një gjë të tillë.

“Të dashurit e mi që më keni mbështetur nga dita 1 dhe vazhdoni ta bëni… Ditët e fundit po marr shumë mesazhe në lidhje me një film që ju dëshiron të realizohet. Dua t’ju njoftoj që them sinqerisht që as unë, as menaxhmenti im nuk jemi kontaktuar në lidhje me të. Kam qenë, jam dhe do të jem gjithmonë transparente me publikun tim,” ka shkruar Shqipja.

Reagimi i Shqipes është bërë i dukshëm në rrjetet sociale, duke shkaktuar spekulime dhe komente nga fansat dhe ndjekësit e saj.

Për momentin, mungesa e komunikimit zyrtar për projektin e filmave për Blerandon dhe Shqipen ka lënë shumë pyetje pa përgjigje nga fansat dhe publiku në përgjithësi.

Ndërsa detajet mbi arsyet e anulimit të projektit ende mbeten të paqarta, reagimi i Shqipes ka shtuar interesin dhe pritshmëritë për të ardhmen e saj artistike dhe projekteve të tjera që mund të kemi mundësinë të shohim nga ekrani në të ardhmen.

Ndërkohë, fansat dhe ndjekësit mbeten në pritje të njoftimeve të mëtejshme nga ana e Shqipes dhe Blerandos, për të kuptuar më shumë rreth kësaj ngjarjeje dhe për të marrë një perspektivë të qartë mbi projektet e tyre të ardhshme.

FOTO

Related Posts

‘Gjithmonë me ty’ Engji publikon fotografitë me të bukura me të fejuarin

Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë. Në media po flitet se ajo po fejohet me Mërgim Riza i cili jeton dhe punon në Zvicër. Ceremonia ishte…

E dashura e Mirdonit “çmend” rrjetin me vallëzimin e saj

E dashura e Mirdonit, Elmedina së fundmi është bërë shumë virale në “Tik Tok”. Elmedina me video të ndryshme iu ka marrë zemrën ndjekësve të saj. Në…

Plas “bomba” në BBVA? Romeo dhe Erjola kanë lidhje jashtë?

Erjola gjatë prajmit ka shkuar në banjo shumë e shqetësuar. Sipas Ledjonit, Graciano ka thënë se “do ta plasë bombën” në lidhje me Erjolën dhe Romeon, duke…

Vetksidentohet me makinën e saj luksoze, Vesa e Big Brother

Vesa Vllasaliu eshte nje nga ish banoret me te komentuara te Big Brother Vip Kosova. Ish banorja e BBVK, Vesa është aksidentuar me makinën e saj të…

Këngëtarja e njohur futet sonte në shtëpinë e BBVA

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, do të surprizojë sonte banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Lajmi i bukur është bërë i ditur…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *