Mert Ramazan Demir has sunk an old project into the ground!

Mert Ramazan Demir, who made one of the best debuts of this season with the character of Ferit, who he portrayed in the Yalı Çapkını (Golden Boy) TV series, became one of the new stars of the TV series world. The actor, who displayed a very successful harmony with Afra Saraçoğlu and attracted great attention from his fans with his high energy, was also watched a lot in İbrahim Selim’s program on youtube.

Mert Ramazan Demir, who reached 2.5 million views in 3 days, was the guest of the program, and the actor also gave important information about himself. “Have you ever had a project that you regretted?” The explanation of the actor on the question of the form revealed an interesting detail. Mert Ramazan Demir told that if this question was asked 2 years ago, he would have said that he had regrets, but now he feels different.

Mert Ramazan Demir has sunk an old project into the ground! 1

The following answer of the actor to this question is talked about a lot: “No, you know! Had previously. If you had asked me 2 years ago, I would have said I have a lot of regrets. There were things I said why I did it, things I was ashamed of. But right now I’m saying ‘I’m glad I’ve lived it all’. And they’re the only photos, the only things I look back on. Stupid things I live for. It’s really so stupid… What am I doing on this set, I actually have no business on that set. I’m the one standing like this. There are a thousand things I say what am I doing. Good thing I was there, good thing I made those observations from there. I was looking at that story from a very outside place. I could never tell them. I like it so much right now.”

We do not know for which project or projects Mert Ramazan Demir said these words. He didn’t make a statement about it. Projects reflected on the actor’s page on the IMDb site immediately attracted attention. It was a matter of curiosity that Demir said these words, referring to which production.

Mert Ramazan Demir, who was born in Istanbul in 1998, appeared in the TV series Çıplak, Öğretmen, Ölüm Zamanı and Şahmaran after taking part in various movies.

The actor quickly climbed the ladder of fame with his latest project, The Yalı Çapkını.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *