Mert Ramazan Demir has sunk an old project into the ground!

Mert Ramazan Demir, who made one of the best debuts of this season with the character of Ferit, who he portrayed in the Yalı Çapkını (Golden Boy) TV series, became one of the new stars of the TV series world. The actor, who displayed a very successful harmony with Afra Saraçoğlu and attracted great attention from his fans with his high energy, was also watched a lot in İbrahim Selim’s program on youtube.

Mert Ramazan Demir, who reached 2.5 million views in 3 days, was the guest of the program, and the actor also gave important information about himself. “Have you ever had a project that you regretted?” The explanation of the actor on the question of the form revealed an interesting detail. Mert Ramazan Demir told that if this question was asked 2 years ago, he would have said that he had regrets, but now he feels different.

Mert Ramazan Demir has sunk an old project into the ground! 1

The following answer of the actor to this question is talked about a lot: “No, you know! Had previously. If you had asked me 2 years ago, I would have said I have a lot of regrets. There were things I said why I did it, things I was ashamed of. But right now I’m saying ‘I’m glad I’ve lived it all’. And they’re the only photos, the only things I look back on. Stupid things I live for. It’s really so stupid… What am I doing on this set, I actually have no business on that set. I’m the one standing like this. There are a thousand things I say what am I doing. Good thing I was there, good thing I made those observations from there. I was looking at that story from a very outside place. I could never tell them. I like it so much right now.”

We do not know for which project or projects Mert Ramazan Demir said these words. He didn’t make a statement about it. Projects reflected on the actor’s page on the IMDb site immediately attracted attention. It was a matter of curiosity that Demir said these words, referring to which production.

Mert Ramazan Demir, who was born in Istanbul in 1998, appeared in the TV series Çıplak, Öğretmen, Ölüm Zamanı and Şahmaran after taking part in various movies.

The actor quickly climbed the ladder of fame with his latest project, The Yalı Çapkını.

Related Posts

Këngëtarja Antigona Hoxha sjellë këngën ‘Bijat’ për festat e fundvitit

Këngëtarja Antigona Hoxha para disa ditësh ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar Bijat e cila është pjesë e xhirimeve festive të produksionit Ardi,…

Më në fund e konfirmojnë! Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës (Video)

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e…

Learta bën ndryshim në pamjen e saj, thjeshtë mahnitëse

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë. Ajoështë reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, transmeton OraInfo. Learta është shumë aktive…

Engjo zbulon befasinë e madhe, vjen sonte në mesnatë

Këngëtari i ri në moshë por i mbushur plot energji për muzikën, Engjo i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka debutuar fortë në skenën e muzikës…

Përfshihet nga flakët lokali i Noizyt, dalin pamjet

Gjatë orëve të vona të mbrëmjës së djeshme, është përfshirë nga flakët lokali i reperit të njohur, Rigels Rajku (Noizy), në Durrës. Albeu ka siguruar pamjet nga…

Motrat Mustafa lajmërohen nga plazhi, habisin me veshjen e tyre

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Si në muzikë ashtu edhe në jetën private, ato janë shembull i femrave të përkryera. Pasi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *