Arian Bajrami shpallet personazh i vitit si më i kërkuari në Instagram në Maqedoninë e Veriut (FOTO)

Arian Bajrami është një ndër të rinjt më me ndikim në Maqedoninë e Veriut me historitë e tij të suksesit, shkruan Billbordi.net

Ai numëron qindra e mijëra pëlqime nëpër postimet e tij e mijëra ndjekës në profilin e tij zyrtar në Instagram ku ndan çaste nga jeta e tij publike dhe ajo personale.

Por e fundit është diçka shumë e veçant pasi ai nga media më e madhe entertainment në Maqedoninë e Veriut “Billbordi” është shpallur si Personazhi i Vitit 2019 duke e cilësuar si personi me influencë të madhe dhe të shpejt të numrit të ndjekësve dhe interesimit të publikut për lajmet kushtuar Arian Bajramit të postuara në këtë medium online.

Së fundmi Arian Bajrami nëpër media ishte përfolur edhe për një lidhje të mundshme me një modele nga Prishtina ku u kapën mat në një hotel të Kosovës./Billbordi.net

VIDEO:

FOTO:

Related Posts

Bëhen bashkë ish banorët e BBVK, e ‘djegin’ atmosferën duke kënduar e vallëzuar

Disa nga ish banorët e BBVK janë bërë përsëri bashkë. Shumica prej tyre ishin banorë të BBVK 2 vetëm Stresi që po këndonte ishte nga BBVK 1….

Konfirmohet banori i radhës i BBVA, hyn në shtëpi të shtunën

Të papriturat nuk kanë fund në “Big Brother VIP 3”! Në spektaklin e radhës, dy banorë të rinj bëhen pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri….

Një tjetër çift në BBV? Ja çfarë thotë Rike për Fationin (VIDEO)

Gjatë një bisede në orët e para të mëngjesit Rike, Vesa dhe Erjola kanë folur rreth Fationit. Erjola i ka thënë asaj se ai e konsideron të…

Kjo është data zyrtare në të cilën fillon sezoni i ri i seriali më të kërkuar ”Tri Motrat”

Kjo është data zyrtare që fillon seriali më i kërkuar i momentit ”Tri Motrat”. Seriali më i kërkuar i momentit fillon më 04.03.2024 më një supër sezon…

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *