Shkurte Gashi bën këtë ndëryhrje te mjeku, tani buzëqeshja e saj duket më e bukur (FOTO)

Shkurta Gashi, Ă«shtĂ« njĂ«ra nga kĂ«ngĂ«taret mĂ« tĂ« dashura pĂ«r publikun. Ani pse ka kohĂ« tĂ« gjatĂ« nĂ« skenĂ«n muzikore, ajo gjithmonĂ« ka sjellĂ« kĂ«ngĂ« e hite tĂ« paharrueshme, shkruan ORAinfo. Shkurten kohĂ« me parĂ« ishte martuar, ndĂ«rsa nĂ« jetĂ« ka sjell edhe njĂ« djalĂ«, tĂ« cilĂ«n e ka quajtur me emrin, Mal. Shkurta para …

Remzia një gjyshe e kujdesshme, në këtë gjendje e publikon Gëzimja (FOTO)

Remzie Osmani, Ă«shtĂ« duke shijuar ditĂ«t mĂ« tĂ« bukura krah mbesĂ«s sĂ« saj, EmmĂ«s. Pas njĂ« sezoni shumĂ« tĂ« ngarkuar me dasma dhe ahengje tĂ« ndryshme, duket se kĂ«ngĂ«tarja nga Mushtishti, ka gjetur disa ditĂ« pushimi, shkruan ORAinfo. Ajo shumicĂ«n e kohĂ«s Ă«shtĂ« e ngarkuar me profesionin e saj dhe shumĂ« pak ka kohĂ« tĂ« …

Gili bën ndërhyrjen e madhe në pamje, sfidon edhe vajzat e reja (FOTO)

KĂ«ngĂ«tarja e njohur Gili, ka kohĂ« qĂ« nuk ka sjellĂ« njĂ« kĂ«ngĂ« tĂ« re. QĂ« njĂ« kohĂ« tĂ« gjatĂ«, ajo nuk ka punuar te ndonjĂ« projekt tĂ« ri, pasi mĂ« shumĂ« i Ă«shtĂ« pĂ«rkushtuar djalit tĂ« saj, Redonit qĂ« i ka hyrĂ« botĂ«s sĂ« muzikĂ«s, shkruan ORAinfo. Gili, pĂ«rveç profesioni tĂ« saj, ajo gjithmonĂ« Ă«shtĂ« …

Bora dhe Donaldi kthejnë në serial historinë e tyre të dashurisë

Donald Veshaj dhe Bora Zemani, janĂ« çifti mĂ« i pĂ«rfolur i momentit, ata janĂ« gjithmonĂ« nĂ« qendĂ«r tĂ« mediave rozĂ«, pasi lidhja e tyre e dashurisĂ« zgjon gjithmonĂ« kuriozitet te publiku. MirĂ«po, duket se çifti nuk Ă«shtĂ« mjaftuar vetĂ«m me ekranin e televizionit dhe kanĂ« zgjedhur qĂ« tĂ« pĂ«rfshihen edhe nĂ« kinema. Thuhet se ata …

Kunata e LeartĂ«s ‘milionere’, shikoni Ò«farĂ« jete tĂ« shtrenjtĂ« bĂ«n (FOTO)

Neca Ă«shtĂ« kunata e nuses mĂ« tĂ« famshme nĂ« estradĂ«, Learta Jakupit. Ajo tashmĂ« Ă«shtĂ« njĂ« personazh shumĂ« i dashur dhe i njohur pĂ«r publikun, pĂ«rcjell ORAinfo. Neca Ă«shtĂ« shumĂ« aktive nĂ« rrjetet sociale, me postime nga mĂ« tĂ« ndryshmet. Sot ajo ka publikuar njĂ« foto, pĂ«rmes sĂ« cilĂ«s tregon se ka blerĂ« gjĂ«ra tĂ« …

Këto gjëra gjithmonë i merr me vete vajza e Gëzimes (FOTO)

Vajza e GĂ«zimes i merr gjithmonĂ« kĂ«to gjĂ«ra me vete nĂ« udhĂ«time. GĂ«zime Hamzaj tashmĂ« Ă«shtĂ« emĂ«r i njohur pĂ«r tĂ« gjithĂ«. Ajo krahas tĂ« qenit reja e kĂ«ngĂ«tarĂ«s sĂ« njohur Remzie Osmani Ă«shtĂ« edhe njĂ« blogere mjaft e suksesshme. NĂ« llogarinĂ« e saj nĂ« Instagram ajo shpesh ndanĂ« imazhe nga mĂ« tĂ« ndryshmet me …

Për tu dukur sa me e bukur, Zanfina e bën këtë veprim (FOTO)

Zanfina Ismaili tashmĂ« nuk Ă«shtĂ« aktive nĂ« muzikĂ«. MirĂ«po ajo po vazhdon tĂ« jetĂ« aktive nĂ« rrjetet sociale, me postime tĂ« shumta, pĂ«rcjell ORAinfo. Zanfina shpesh publikon foto tĂ« ndryshme nga pĂ«rditshmeria e saj. SĂ« fundmi, ajo ka publikuar njĂ« foto ku shfaqet shumĂ« e lezetshme. E pĂ«r tu dukur sa me e bukur, Zanfina …

Albatriti tregohet një burrë i kujdesshëm, ja me çfarë dhurate e ka surprizuar të puna sot gruan e tij (FOTO)

Egzona Muqiqi, Ă«shtĂ« njĂ«ra nga nuset mĂ« tĂ« komentuara tĂ« estradĂ«s. Ajo Ă«shtĂ« gruaja e kĂ«ngĂ«tarit tĂ« njohur, Albatrit Muqiqit, me tĂ« cilin ka njĂ« jetĂ« shumĂ« tĂ« lumtur. Lidhje e tyre e dashurisĂ« Ă«shtĂ« forcuar qĂ« kur nĂ« jetĂ« kanĂ« ardhur tre fĂ«mijĂ«t e tyre, shkruan ORAinfo. Ani pse Egzona Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« nĂ«nĂ« nĂ« …

Me këtë veshje, Learta e shndërron në model djalin e saj Matinin (FOTO)

Kaq bukur e ka veshur Learta Jakupi djalin Learta Jakupi ka publikuar një foto të re. Ajo ka publikuar foton e djalit ku mori vëmendje me veshjen. Në komplete të bukura ai duket si të ishte i rritur. Derisa mori edhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e Leartes, përcjell InfoKosova. FOTO:

Mbulohet Andrra Destani, habit me veshjen e saj (FOTO)

Andrra Destani, Ă«shtĂ« bashkĂ«shortja e kĂ«ngĂ«tarit tĂ« njohur, Sinan Hoxha. Ajo qĂ« kur u martua me atĂ«, vazhdimisht Ă«shtĂ« pjesĂ« e mediave rozĂ«. Nuk kalojĂ« shumĂ« kohĂ« dhe ajo u bĂ« nĂ«nĂ« e dy djemve. Shpesh herĂ« Andrra nĂ« rrjetet e saj sociale tregon shumĂ« nga jeta e saj e pĂ«rditshme. Ajo po jeton njĂ« …