Albano “lë me gojë hapur” fermerët, lëshon deklaratën e fortë

Në podkastin e improvizuar të Diteas dhe Renisit, fermerët “VIP” kanë patur mundësinë të tregojnë më shumë nga vetja dhe planet e tyre për të ardhmen.

Aktori Albano Bogdo ka shprehur dëshirën që të bëhet baba. Ai madje tha se gjëja e parë që do të bënte sapo të përfundonte eksperiencën në “Ferma Vip”, është pikërisht një bebe në familjen e tij.

“Nuk kam qenë gati të kisha fëmijë, se kam ndjerë. Por tani, gjëja e parë që do të bëj kur të dalë jashtë është të bëj fëmijë. Sepse fëmija paska një forcë, lëkund burrat më të fortë”, është shprehur Albano.

Related Posts

‘Gjithmonë me ty’ Engji publikon fotografitë me të bukura me të fejuarin

Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë. Në media po flitet se ajo po fejohet me Mërgim Riza i cili jeton dhe punon në Zvicër. Ceremonia ishte…

E dashura e Mirdonit “çmend” rrjetin me vallëzimin e saj

E dashura e Mirdonit, Elmedina së fundmi është bërë shumë virale në “Tik Tok”. Elmedina me video të ndryshme iu ka marrë zemrën ndjekësve të saj. Në…

Plas “bomba” në BBVA? Romeo dhe Erjola kanë lidhje jashtë?

Erjola gjatë prajmit ka shkuar në banjo shumë e shqetësuar. Sipas Ledjonit, Graciano ka thënë se “do ta plasë bombën” në lidhje me Erjolën dhe Romeon, duke…

Vetksidentohet me makinën e saj luksoze, Vesa e Big Brother

Vesa Vllasaliu eshte nje nga ish banoret me te komentuara te Big Brother Vip Kosova. Ish banorja e BBVK, Vesa është aksidentuar me makinën e saj të…

Këngëtarja e njohur futet sonte në shtëpinë e BBVA

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, do të surprizojë sonte banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Lajmi i bukur është bërë i ditur…

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *