Më në fund e konfirmojnë! Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës (Video)

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e…

Çfarë ndodhi kaq papritur? Kiara Tito “kryqëzohet” në rrjet nga fansat e Luizit (FOTO)

Kiara Tito ka publikuar pak minuta më parë një foto duke na teguar se si do të duket gjatë spektaklit të sotëm. Por si çdo lëvizje tjetër…