‘Gjithmonë me ty’ Engji publikon fotografitë me të bukura me të fejuarin

Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë. Në media po flitet se ajo po fejohet me Mërgim Riza i cili jeton dhe punon në Zvicër. Ceremonia ishte…

E dashura e Mirdonit “çmend” rrjetin me vallëzimin e saj

E dashura e Mirdonit, Elmedina së fundmi është bërë shumë virale në “Tik Tok”. Elmedina me video të ndryshme iu ka marrë zemrën ndjekësve të saj. Në…

Plas “bomba” në BBVA? Romeo dhe Erjola kanë lidhje jashtë?

Erjola gjatë prajmit ka shkuar në banjo shumë e shqetësuar. Sipas Ledjonit, Graciano ka thënë se “do ta plasë bombën” në lidhje me Erjolën dhe Romeon, duke…

These Siamese twins were given only 3 days to live but look at them 22 years later!

Carmen and Lupita, native to Mexico but now calling the United States home, share a remarkable story of resilience and unity. From birth, they were conjoined twins,…

THE WORLD’S MOST RADIANT AND AGELESS SENIOR WOMAN!

Elena Martínez, crowned the “Ageless Wonder,” defies the conventional notions of age with her radiant skin and vibrant spirit. At 72, she carries the elegance of youth,…

‘I was left with “uniboob” after 38J implant exploded – so I’m going natural’

Mary Magdalene, a 25-year-old model from Toronto, known for her extensive plastic surgeries and claims of having the ‘world’s fattest vagina’, has decided to go natural after…

Vetksidentohet me makinën e saj luksoze, Vesa e Big Brother

Vesa Vllasaliu eshte nje nga ish banoret me te komentuara te Big Brother Vip Kosova. Ish banorja e BBVK, Vesa është aksidentuar me makinën e saj të…

Këngëtarja e njohur futet sonte në shtëpinë e BBVA

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, do të surprizojë sonte banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Lajmi i bukur është bërë i ditur…

Transgender model shares photos of her husband’s eight-month baby bump

A Colombian transgender model has posted a heartwarming photo of her kissing her husband’s eight-month baby bump. Danna Sultana, who was born male and identifies as female,…

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…