Efi flet për BBVA: Ja pse kam menduar disa herë të largohesha

Dalja e saj nga “Big Brother VIP” revoltoi gjithë shqiptarët, por Efi është shumë e lumtur për rrugëtimin e saj dhe që doli kryelartë nga reality-show. Në…