Ndodhi dhe kjo! Dy ish-banorët e BBV i japin fund lidhjes, zbulohet arsyeja që çoi në ndarjen përfundimtare

Getinjo dhe Vivien i kanë dhënë fund lidhjes që nisën në “Big Brother VIP Kosova”. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive” së bashku me…