Simboli i shqiponjës dykrenare po kthehet në trend botëror! Pas Drake, edhe sportisti i njohur surprizon shqiptarët

Simboli i shqiponjës dykrenare po kthehet në trend botëror.

Një sportist i njohur në SHBA, Joshua Keith Palmer, është shfaqur në stadium me bluzën e kuqe me shqiponjën dykrenare.

Kujtojmë se më parë ka qenë reperi Drake i cili është shfaqur i veshur me një xhaketë me simbolin tonë kombëtar, por jo vetëm kaq. Darke i dedikoi një këngë një shqiptareje dhe e ndërtoi videoklipin tërësisht me motive shqiptare.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joshua Palmer (@joshuapalmer.v)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi)

Related Posts

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa…

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën e papritur

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për marrëdhënien mes çiftit, e cila përfundoi në terma…

Ky është burri i vërtetë i Xhansus është aktor të cilin e njohim të gjithë (FOTO)

Çağla Çukurova, e cila luan personazhin ‘Cansu’ në serialin ‘Mos më Braktis’ të transmetuar në ATV, tërheq vëmendjen me bukurinë e saj por edhe me aktrimin. Jeta…

Kjo është bashkëshortja e vërtetë e Borës në jetë reale (FOTO)

Siç dihet, Emre, i cili është mërzitur shumë pasi Esin përgojoi Zeynep në serialin Mos më Braktis, ka ikur në shtëpi për të qenë vetëm. Ndërsa Emre…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *