Shpërthen rrjeti, ‘kryqëzohet’ Shyhrete Behluli për këndimin live, e kritikojnë keq

Një jetë në skenë, shumë këngë, albume, videoklipe e paraqitje.

Por, publiku ka dilema për të kënduarit live të këngëtares Shyhrete Behluli dhe krejt kjo e nxitur nga një video në qarkullim.

Këngëtarja Shyhrete Behluli dhe e bija Engjellisha janë “kryqëzuar” nga ndjekësit në Tik Tok për performancen live në një dasëm.

Janë fajet tek zerimi, apo këngëtaret nuk ishin në ditën e tyre më të mirë?

VIDEO

@showproduction.ks Shyhrete Behluli & Engjellusha 🔥 #wedding #dasmashqiptare #fyp #foryoupage #dance #albania #kosova #viral #goviral #tiktok #moments #tradicionale #video #photography #shyhretebehluli #showproduction ♬ original sound – SHOW Production

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *