Pasi i tha po propozimit për martesë, braziliania rrëshqet dhe rrëzohet para partnerit

Një vajzë e re e cila disa sekonda pasi i tha “po” propozimit të partnerit për martesë, është rrëzuar pranë një ujëvare në momentin që dukej sikur gjithçka po shkonte sipas planit.

Videoja e filmuar në ujëvarën Friar në Ceara të Brazilit, Fabricio shihet duke ia treguar unazën e fejesës para kamerës para se t’i afrohet partneres Erica që qëndron në shkëmbim pranë ujit.

E derisa Fabricio gjunjëzohet para saj dhe i kërkon Ericas të martohen, ajo i thotë “po”, dhe pasi bën një hap përpara rrëshqet dhe rrëzohet në shkëmbinj.

Për fat të mirë nuk pëson ndonjë lëndim serioz, madje fillon të qesh me këtë moment që u regjistruar me kamerë.

Pamjet janë shpërndarë në rrjetet sociale, ndërsa dyshja kanë bërë të ditur se ky kujtim “i ëmbël” do t’i përcjell tërë jetën.

VIDEO:

Related Posts

Kryeministrja italiane në Beograd, serbët bënë një “ngatërrim” me flamujt e vendosur nëpër qytet

Kryeministrja italiane, Giorgia Meloni, ka qëndruar gjatë ditës së diel për vizitë në Beograd. Dhe atje, në aeroport, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq e ka pritur me…

Pesë qytetet me ajrin më të pastër në Evropë

Ndotja e ajrit, për fat të keq, është një problem i madh në shumë metropole botërore, përfshirë edhe kryeqytetin tonë. Disa qytete në botë janë jashtëzakonisht të…

A e dini pse avionët kanë dritare të rrumbullakosura?

Nëse i kërkoni një fëmije të vogël të vizatojë një avion, ai ka shumë të ngjarë të vizatojë dritaret e pasagjerit si të vogla dhe ovale, por…

10 qytetet më të shtrenjta në botë për vitin 2023

Një studim i ri ka renditur dhjetë qytetet më të shtrenjta në botë. Zurichu i Zvicrës është shpallur qyteti më i shtrenjt në botë. Qyteti më i…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *