Një tjetër format reality fillon së shpejti, publikohet një tjetër listë me banorët VIP

Të premten e 22 marsit, në Vizion Plus starton ‘Ferma VIP’.

Formati në thelb është një ‘Big Brother’ por me kushte specifike, ku banorët do të jetojnë duke u përkujdesur për kafshët teksa edhe procesi i nominimeve dhe eliminimeve dallon pak.

Ndonëse në vende të ndryshme të botës, patenta ka kohëzgjatje që varion, Prive merr vesh se ‘Ferma VIP’ do të zgjasë rrafsh 100 ditë.

Fjoralba Ponari dhe Bes Kallaku janë prezantuesit teksa kureshtja është shumë e madhe për VIP-at pjesëmarrës.

Sipas të gjitha gjasave, ata nuk do jenë nga të famshmit që u shfaqën në klipe ‘ngacmuese’ e që përfshijnë Adrola Dushin, Sinan Hoxhën dhe Noizyn.

Në TikTok po bën xhiro një tjetër listë e pakonfirmuar por që ka probabilitet të saktësisë për shumicën prej emrave.

Teksa numërimi prapa ka filluar, ne do t’iu njoftojmë hap pas hapi për detajet, përfshirë edhe detaje nga kasti.

Ndryshe, ‘Ferma VIP’ do të transmetohet me dy kanale 24/7 në platformën Tring.

FOTO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *