E pyeti për Ledrin, Sara Hoxha inatoset me gazetarin: Duhet të ndalosh t’i japësh kaq shumë gojës

Një intervistë me Ronaldo Sharkën nuk ka shkuar aspak mirë për Sara Hoxhën, e cila është gjendur në vështirësi dhe në një situatë që s’do e donte.

Gjatë premierës së filmit “5 herë jo”, Ronaldo e pyeti nëse është ndarë apo jo me Ledrin. Pyetje që shkaktoi nervozizëm te Sara e cila braktisi intervistën.

“Do na e thuash përfundimisht, kur do dilni në një reagim publik ti dhe Ledri për situatën tuaj?” – pyeti Ronaldo, të cilit Sara iu përgjigj:

“Kur të mendojmë që jemi gati! Paçim, shijojeni filmin! Prandaj u eliminove ti, duhet të ndalosh t’i japësh kaq shumë gojës kaq shumë.”

Por, Ronaldo nuk kishte në plan të dorëzohej: “Prandaj vazhdoj të jem gazetar…”

Sërish një përgjigje nga Sara: “E kape lajmin, je shumë i poshtër se the nuk do e bëje atë pyetjen.”

“Kur të jeni gati çfarë do të na thoni?” – këmbënguli Ronaldo.

“Çfarë të duam ne që ju të dini.” – mbylli Sara para se të largohej.

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *