Crisis on the set of a TV series due to Çağatay Ulusoy

After rumors about a romance between Çağatay Ulusoy and Afra Saraçoğlu surfaced in the tabloids, Turkish journalists are doing everything possible to find out if it’s true. This sometimes leads to
problems on the set.

According to Turkish television, a crisis has arisen on the set of the series “Yalı Çapkını” (Golden Boy) due to Çağatay Ulusoy. Recently, rumors began to circulate that Çağatay had become close with his co-star from the series “Yeşilçam,” Afra Saraçoğlu. Turkish media rushed to investigate if it was really true. Since Çağatay has been completely unavailable to the press for several years, journalists flocked to the set of “Yalı Çapkını” to get details from Afra.

It is reported that the producers of the series disapproved of the news of Afra Saraçoğlu’s romantic relationship with the famous actor. They did everything to protect the actress from the paparazzi, providing her with security that firmly prevented attempts by journalists to approach her and prohibiting them from taking videos.

Recall that Hande Erçel was subjected to the same pursuit when journalists went crazy looking for any confirmation of her relationship with Çağatay. The situation was saved by the actor personally, who came out to the press and said that there was nothing between him and Hande. Will he do it again?

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *