Bora apo Arbana, eksperti rendit qytetet, kë duan më shumë shqiptarët?

Bora Zemani dhe Arbana Osmani janë dy ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Bora ia fitoi zemrën publikut pas eksperiencës në “Përputhen” dhe “Dancing With The Stars Albania”, ndërsa Arbana me moderimin e “Dua të të bëj të lumtur” dhe “Big Brother Albania”.

Në një ‘mini sondazh’, eksperti Tom Kallaxhi ka treguar së fundmi qytetet të cilët preferojnë Borën dhe ato që preferojnë Arbanën.

“Në Lezhë fiton Bora

Në Korçë fiton prap Bora

Në Fier është 50 me 50

Në Elbasan fiton Arbana

Në Tiranë Arbana

Në Durrës Arbana

Në Shkodër Arbana”, – tha eksperti.

Related Posts

Kjo është data zyrtare në të cilën fillon sezoni i ri i seriali më të kërkuar ”Tri Motrat”

Kjo është data zyrtare që fillon seriali më i kërkuar i momentit ”Tri Motrat”. Seriali më i kërkuar i momentit fillon më 04.03.2024 më një supër sezon…

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa…

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën e papritur

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për marrëdhënien mes çiftit, e cila përfundoi në terma…

Ky është burri i vërtetë i Xhansus është aktor të cilin e njohim të gjithë (FOTO)

Çağla Çukurova, e cila luan personazhin ‘Cansu’ në serialin ‘Mos më Braktis’ të transmetuar në ATV, tërheq vëmendjen me bukurinë e saj por edhe me aktrimin. Jeta…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *