“A e ka hyrjen e ndaluar në Zone?”, Santiana i përgjigjet akuzave të Bucit

Ditë më parë, ish-banori i Big Brother Vip Kosova, Ylli Dervishi (Buci) dha një intervistë për Prive.

Njëra ndër pyetjet e shumta që iu bënë Bucit, pa dyshim kishte lidhje me bashkëudhëtaren e këtij rrugëtimi, Santianën.

“A e ka Santiana hyrjen e ndaluar në “Zone”? ishte njëra prej pyetjeve që iu bë Bucit gjatë kësaj interviste.

Ndërsa përgjigjja e tij ishte – “Jo, por në qoftë se është Verona sigurim, po.”

Santiana, e cila u eliminua nga shtëpia në gjysmëfinale, gjithashtu u mor në intervistë, në momentin që la shtëpinë.

“Buci ka thënë që nuk e ke hyrjen e ndaluar në “Zone”, vetëm nëse është Verona, a ke me shku në “Zone”, a s’ke me shku? – pyetet Santiana.

“Ka shumë kohë nuk kam shkuar, dhe kohët e fundit nuk po i frekuentoj diskotekat, kështu që nuk e besoj, dua të shkoj në shtëpi.” – u përgjigj Santiana. /Telegrafi/

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *