“Zhaklin Lekatari do ketë punë atë natë”, Luizi rendit banorët që nuk do ftojë në dasmën e tij me Kiara Titon

Teksa katër finalistët e “Big Brother VIP 2” ishin ulur rreth tavolinës së ngrënies, Luiz Ejlli ka folur rreth dasmës së tij me Kiara Titon. Këngëtari i propozoi moderatores në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, e tani të gjithë po presin dasmën.

Mbrëmë teksa po bisedonin, Krist Aliaj e pyeti se kë nuk do ftonte dhe Luizi u përgjigj menjëherë “Tea Trifonin”.

Kur Kristi e pyeti pse, ai tha shkurt: “Nuk dua mo”.

Më pas kur në një moment u përmend emri Zhaklina, Luizi tha se ‘Zhaklin Lekatari ta mendoj njëherë, ndoshta ka punë atë natë dhe nuk mundet me ardhur”.

Kështu këngëtari la të kuptohet se opinionisten e BB VIP nuk e ka me shumë qejf ta ketë në dasmën e tij.

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *