Magazine Showbizz

Zbulohet super artisti i radhës që do performojë në Sunny Hill Tirana

Share on the social medias

Është zbuluar artisti i dytë që do performojë në festivalin Sunny Hill në Tiranë.

Ai është Dren Abazi, faqja zyrtare e ka postuar fotografinë e tij duke shkruar se janë të ngazëllyer për pjesëmarrjen e tij.

Veç Drenit, deri tash u zbulua edhe Fedez.

Sunny Hill Tirana mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht, pas netëve të nxehta në Prishtinë./Prive

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *