Zbulohet se a do largohen Romeo dhe Heidi nga shtëpia

Në Prime-n e djeshëm të Big Brother Albania, nuk mungoi tema e ndarjes së Heidit me Romeon.

Gjatë spektaklit, ky i fundit i tha Heidit me shaka ‘A ikim zemra?’ ndërsa Heidi iu përgjigj ‘Ikim…jo bëj shaka’.

Ndërkohë që pas spektaklit Romeo ia ka propozuar prapë si ide Heidi ku të dy u nisën për të dalë në oborr.

Teksa Romeo tenton të hapë derën e kuqe, ai shikon se dera është e mbyllur dhe dyshja rikthehen brenda tek banorët e tjerë, ndërkohë që Heidi dëgjohet në sfod që i thotë Romeos me të vogël:

“E di që është e kyçur se e kam provuar më përpara.”

Pas kësaj, ish-cifti kanë ngritur dyshime nëse me të vërtetë dëshirojnë të dalin nga shtëpia.

VIDEO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *