Zbulohet informacioni për jetën e Azemit dhe familjes që e kishte mbajtur të fshehur sa ishte në BBVK

Azem Gagica është ish banori i Big Brother Vip Kosova dhe ishte një nga banorët më të komentuar.

Ai u komentua më shumë për pëlqimin që kishte shprehur për ish banoren tjeter Alben por që ajo nuk kishte shprehur të njëjtën gjë për të.

Azemi ka treguar shumë gjrëra për veten brenda shtëpisë së BBVK por disa fgjëra i ka mbajtur për vete.

Dje ai ka publikuar disa foto ku tregon se ai ka një zyrë humanitarë ne Kamenicë e cila është në emrin e Azmit.

‘Falënderimi i takon gjyshit tim që trashëgoj tek tim at dhe mua vleën e humanizmit. Lus Zotin që cdo veper e mirë e tij të shpërblehet në botën tjetër. Dhe ne shpresojmë që ai të jetë krenar me ne’ ka shkruar Azemi krahas fotos me emrin e fondacionit./InfoKosova/

FOTO

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *