Zbulohet informacioni për jetën e Azemit dhe familjes që e kishte mbajtur të fshehur sa ishte në BBVK

Azem Gagica është ish banori i Big Brother Vip Kosova dhe ishte një nga banorët më të komentuar.

Ai u komentua më shumë për pëlqimin që kishte shprehur për ish banoren tjeter Alben por që ajo nuk kishte shprehur të njëjtën gjë për të.

Azemi ka treguar shumë gjrëra për veten brenda shtëpisë së BBVK por disa fgjëra i ka mbajtur për vete.

Dje ai ka publikuar disa foto ku tregon se ai ka një zyrë humanitarë ne Kamenicë e cila është në emrin e Azmit.

‘Falënderimi i takon gjyshit tim që trashëgoj tek tim at dhe mua vleën e humanizmit. Lus Zotin që cdo veper e mirë e tij të shpërblehet në botën tjetër. Dhe ne shpresojmë që ai të jetë krenar me ne’ ka shkruar Azemi krahas fotos me emrin e fondacionit./InfoKosova/

FOTO

Related Posts

Kjo është data zyrtare në të cilën fillon sezoni i ri i seriali më të kërkuar ”Tri Motrat”

Kjo është data zyrtare që fillon seriali më i kërkuar i momentit ”Tri Motrat”. Seriali më i kërkuar i momentit fillon më 04.03.2024 më një supër sezon…

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa…

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën e papritur

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për marrëdhënien mes çiftit, e cila përfundoi në terma…

Ky është burri i vërtetë i Xhansus është aktor të cilin e njohim të gjithë (FOTO)

Çağla Çukurova, e cila luan personazhin ‘Cansu’ në serialin ‘Mos më Braktis’ të transmetuar në ATV, tërheq vëmendjen me bukurinë e saj por edhe me aktrimin. Jeta…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *