Një video po qarkullon në rrjet për banorin më të përfolur Luiz Ejllin.

Një video ku duket se këngëtari pas mbarimit të “BBVA” e pret një surprizë shumë e bukur nga fansi i tij.

Bëhet fjalë për një makinë BMV. Por, gjithsesi duhet të presim dhe pak ditë të shohim si do të ecin gjërat.

VIDEO:

@bbva_3 #meluizin #luizejlli #kiara #oltagixhari @Dea Mishel 🍒 @olta @Kiara Tito @JoriDelli @in your dreams #luizejlli #kiara #oltagixhari #kristi #bigbrothervipalbania #bbvk #albania #kosova #prishtina #tirana #tetova #gostivari #kumanoval #ulqinit #preshevall #bigbrothervipkosova #bbvk #viral #trendingsong ♬ original sound – BIGBROTHERVIPALBANIA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *