Magazine Showbizz

Zbulohen çmimet marramendëse të biletave për koncertin e Noizyt

Share on the social medias

Reperi i njohur Noizy do të mbajë koncertin e tij të shumëpërfolur në Tiranë, shkruan Billbordi.net

Sic ka thënë vet reperi ky koncert vie si dhuratë për fansat e tij të cilët e kanë kërkuar gjatë, së fundmi kanë dalur në shitje biletat për këtë koncert, por si qëndrojnë cmimet?

Për koncertin ku pritet të jenë mbi 15,000 persona të pranishëm, varësisht nga zona, edhe çmimet e biletave dallojnë, në skicën e publikuar online shihet që çmimi më i lirë është 25 euro, për të vazhduar më pas me të tjera shifra.

Zona A dhe B silver kushtojnë nga 45 euro. Gold A dhe B janë shitur tashmë në vlerën 85 eurosh. Çmimet më të shtrenjta janë për zonat Platinium A dhe B, në vlerë prej 180 eurosh.

E këto shifra shihet që janë të larta për standardin ku jetojmë./Billbordi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *