Magazine Showbizz

Ylli Baka bën deklaratën e papritur për Donaldin dhe Romeo Veshajn: Ata nuk janë këngëtarë?

Share on the social medias

Këngëtari i muzikës popullore shqiptare Ylli Baka ka qenë i ftuar në emisionin “Pushime on Top”.

Ylli Baka i ka kënduar vazhdimisht vendit të tij, por kohët këngëtari na ka zbuluar se së shpejti do të ketë një bashkëpunim me vëllezërit korçarë Endrin dhe Stefin.

”Do të sjellë një bashkëpunim jo me vëllezërit pogradecar por me ata që të shkatërrojnë fare, vëllezërit korçar”, ka thënë Ylli Baka.

Ndërsa ai përgjigjet për këngën që do të sjellë gazetarja e ngacmon duke i thënë se meqënëse je në Vlorë mendova që do bëje një këngë me vëllezërit binjakë.

Ndërkohë Ylli përgjigjet, “Po ça të them unë, hajt të na rrojë Baftjari”.

Duke lenë kështu të nënkuptohet se vëllezërit Veshaj nuk janë këngëtarë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *