Magazine Showbizz

Yll Limani “braktis” Noizyn në festën e tij pas koncertit

Share on the social medias

Yll Limani ashtu si 40 artistë të tjerë ka kënduar mbrëmë në koncertin Alpha të reperit Noizy.

Por pas koncertit të reperit në shesh ka patur edhe një “afterparty” ku artistët dhe miqtë e ngushtë të këngëtarit janë mbledhur përsëri bashkë.

Por njëri prej tyre (që mesa duket festat i kanë ardhur në majë të hundës) Yll Limani ka vendosur që menjëherë pas koncertit të shkojë të qetësohet në dhomën e hotelit dhe jo në klubin ku organizohej festa.

Ai u ngjit dy herë në skenë, njëherë kur ishte line-up i tij dhe herën e dytë kur kënduan me Noizyn duetin e tyre, kështu që me të drejtë festa e Yllit mbaron në skenë.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *