Magazine Showbizz

Xhensila Myrtezaj po duket yll i vërtetë me këtë grim

Share on the social medias

Xhensila Myrtezaj ka postuar disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram, ku përmes tyre bie në sy grimi i saj.

Grimin ia kishin realizuar bashkëpunëtorët e saj prej vitesh Kaci dhe Sellma, të cilët bëjnë mrekulli në fytyrën dhe flokët e saj.

Dukej e mrekullueshme me këtë grim, e pastër dhe jo shumë e rënduar.

Pak sa vërehej edhe veshja e saj shkonte shumë me grim./kosovarja

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *