Magazine Showbizz

Xhensila Myrtezaj mahnitë ndjekësit me vallëzimin e saj (VIDEO)

Share on the social medias

Xhensila Myrtezaj nuk ka lënë vend për imagjinatë derisa është shfaqur mahnitëse në një video të fundit.

Duke bërë një vallëzim me lëvizje te nxehta, ajo ka joshur ndjekësit duke e postuar në ‘TikTok’.

Ajo që e bënte më joshëse ishte veshja që artistja kishte zgjedhur duke u shfaqur në pantallona të shkurtër dhe bluzë që ia zbulonte pjesen e lartme.

Ndërkohë, këngëtarja e shumë hiteve ka pranuar mijëra komente pozitive dhe mijëra pëlqime, shkruan Kosovarja.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *