Magazine Showbizz

Xhensila gati u thye në mes për këto foto

Share on the social medias

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj nihet si ndër femrat më të bukura të showbizit shqiptar e sigurisht edhe si këngëtare ka dëshmuar veten, shkruan Billbordi.net

Xhensila nihet për stilin e saj unik edhe në veshje dhe secila paraqitje e saj është më e veçantë se tjetra.

Së fundi ajo ka postuar disa foto të reja ku po shihet tejet tërheqëse dhe atraktive./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *