Will Yargı series make the final?

The rating-breaking Yargı (Judgment) series, starring Pınar Deniz and Kağan Urgancıoğlu, was on the agenda to bid farewell to the screen at the end of this season.

The Judgment series has undoubtedly been a very special project that has left its mark on the last 2 years. Sema Ergenekon, who deeply impressed the audience with her strong pen, created a huge fan base in a short time with her story she set up with successful mathematics. The series is watched with interest in its second season.

With the admirable acting of the entire cast, especially Pınar Deniz and Kaan Urgancıoğlu, the pleasure of watching the series increased, and it was fictionalized as 2 seasons from the beginning.

Will Yargı series make the final?

However, according to the latest news from the backstage, Kanal D is currently in talks with Ay Yapım for the continuation of the series, which is planned to end at the end of the season. Of course, the increase in the ratings of the series instead of decreasing has a big effect on this.

It was learned that Sema Ergenekon and the actors, who were both exhausted for two seasons and shocked after her husband Uğur Aslan lost his relatives in the earthquake, will act according to the joint decision to be made with the channel and the production company.

Let’s see if a joint decision will be made for the shooting of the third season of Yargı (Judgment), which the audience wants to continue.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *