Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa ka ardhur edhe propozimi i parë për martesë, por jo nga ciftet tashmë të formuara në shtëpi.

Në fakt, protagoniste ka qenë Sara në këtë situatë, por jo me Bardhin, por me “Sarën tjetër”, ose “Sarën e re”, teksa banorja e reality show-t është veshur si mashkull, duke vënë mjekër dhe duke veshur rrobat e njërit prej djemve dhe ka bërë propozimin për martesë nga bukuroshes së futuri rishtazi në shtëpi.

Momenti ka shkaktuar mjaft të qeshura dhe në fakt, është disi e rrallë ta shohim Sarën në situata vetëm pozitive, ndërsa edhe sic është komentuar nga banorët (me shaka), por edhe nga publiku, kjo ka qenë një teknikë nga ana e saj, për t’i shpëtuar daljes, duke krijuar një tjetër lidhje apo dinamikë brenda shtëpisë.

Sara Gjordeni: A di të bësh byrek?

Sara Karaj: Po çfarë të duash ti.

Sara Gjordeni: A po martohesh me mua?

Sara Karaj: Po.

Sara Gjordeni: Ju lutem duartrokisni.

VIDEO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *