Vetëm për një ditë, ja sa lekë ka nxjerrë Bora dhe Donaldi nga filmi “5 herë jo”

Më datë 12 dhjetor është mbajtur premiera e filmit “5 herë jo”, ku protagonistë ishin Bora dhe Donaldi të cilët sollën një event plot surpriza.

Menjëherë pas premierës, filmi ka dalë në të gjitha kinematë.

Duket se ky projekt është pritur mjaft mirë nga publiku dhe është pëlqyer tepër, madje ka nisur të shënojë suksesin e parë.

Përmes një postimi në rrjetin social “instagram”, Bora ka treguar se ditën e djeshme, filmi ka shitur mbi 2000 bileta, vetëm në kinemanë e “Cineplexx”, duke shënuar kështu rezultatin më të lartë për shitje biletash në Europën Juglindore.

Një biletë për të parë filmin kushton 800 lekë të reja, ndaj në një ditë ata kanë nxjerrë 1.6 milionë lekë të reja, ose 16 milionë lekë të vjetra.

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *