Vetëm pak minuta para finales, Ermiona Lekbello i bën ‘gjëmën’ Efit

Na ndajnë vetëm disa minuta nga finalja e madhe e BBV. Ermiona Lekbello ka ndarë foto se si do të duket sot në studio, por gjejeni çfarë…. ajo ka të njëjtin fustan që Efit i mbërriti ditën e sotme për ta veshur në finale.

Fustani ishte një ndër opsionet që Efi mund të zgjidhte për sonte, prandaj mbetet të presim nëse vajzat do të bëjnë “xing” me veshjen.

Ndërkohë, finalistët janë 4. Luizi, Efi, Dea Mishel dhe Kristi presin sonte të dalin pas 136 ditësh nga shtëpia e famshe, ku vetëm njëri prej tyre do të ketë 100 mijë euro më shumë në llogarinë e tij.

Related Posts

Këngëtarja Antigona Hoxha sjellë këngën ‘Bijat’ për festat e fundvitit

Këngëtarja Antigona Hoxha para disa ditësh ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar Bijat e cila është pjesë e xhirimeve festive të produksionit Ardi,…

Më në fund e konfirmojnë! Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës (Video)

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e…

Learta bën ndryshim në pamjen e saj, thjeshtë mahnitëse

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë. Ajoështë reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, transmeton OraInfo. Learta është shumë aktive…

Engjo zbulon befasinë e madhe, vjen sonte në mesnatë

Këngëtari i ri në moshë por i mbushur plot energji për muzikën, Engjo i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka debutuar fortë në skenën e muzikës…

Përfshihet nga flakët lokali i Noizyt, dalin pamjet

Gjatë orëve të vona të mbrëmjës së djeshme, është përfshirë nga flakët lokali i reperit të njohur, Rigels Rajku (Noizy), në Durrës. Albeu ka siguruar pamjet nga…

Motrat Mustafa lajmërohen nga plazhi, habisin me veshjen e tyre

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Si në muzikë ashtu edhe në jetën private, ato janë shembull i femrave të përkryera. Pasi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *