Vëllai i Jul Dedës bën deklaratën e papritur për Heidin dhe Romeon

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar në studio vëllai i Julian Dedës, Mario. Mario tregoi më shumë se si po i duket deri më tani loja e Julit.

Ndërkaq, mbrëmjen e djeshme në spektakël u diskutua treshja Romeo-Heidi-Juli që duket se nuk i kanë aspak mirë marrëdhëniet me njëri-tjetrin. Si e shikon të gjithën këtë Mario?

Mendoj që u demaskua loja “sikur jemi të ndarë” e çiftit. Romeo dhe Heidi kanë një raport të mirë pavarësisht se kanë luhatje sentimentale, është pak e ngatërruar por ata të dy e shohin këtë opsion si as nën mëngë edhe për lojën. Është një element që heq një barrë, shton vëmendje, shtohet audienca. Juli me të drejtë si lojtar duke e parë pak më ftohtë këtë gjë është marrë me të dy, është normale që edhe ngacmon.

Si po i duket deri më tani Marios loja e Julit?

Besoj se Juli është shumë i ekuilibruar, matet mirë kur merr përsipër të bëjë një skenë lojë apo një diskutim. Ai i llogarit më mirë se ne që e shohim jashtë, ka mendje goxha të kthjellët. Nuk e prisja sepse kam vite që nuk jetoj me të, tani po jam duke jetuar me të.(qesh) Nuk e kam ditur që numëron kaq shumë, po më befason ose e kam unë problemin se jam vëllai i vogël dhe ma mbyll kollaj gojën duke më drejtuar gishtin e duke më thënë ‘pusho’.(qesh)

Nëse do e kishte përballë Julin, çfarë do e këshillonte Mario?

Nuk mendoj se ai ka nevojë për këshilla, besoj se ai di gjëra më shumë se ne që jemi jashtë. Thjesht do i thoja që ti e di më mirë se ne dhe mbi të gjitha do i jepja kurajo në mënyrat më të forta të mundshme.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *