Uppss! Top Channel sapo i bëri “gjëmën” Efit

Një postim i fundit në faqen zyrtare të “Top Albania Radio” ka tërhequr mjaft vëmendje.

Postimi flet për rrugëtimin e Efi Dhedhes në “Big Brother VIP”, që nga hyrja e saj, përballjet me Oltën, eliminimi, rihyrja në reality show deri te debatet me Kiarën dhe Luizin.

Mirëpo ajo që u vu re ishte mënyra ironike dhe përçmuese që faqja zyrtare kishte zgjedhur ti drejtohej rrugëtimit të Efit në “Big Brother VIP”.

“Publiku e nxorri jashtë vajzën e BËRË nga ‘Përputhen‘”, thuhej si fillim në postimin për Efin. Fjalë të cilat nuk ishin aspak të nevojshme të përmendeshin kur në fokus ishte loja e saj në BBV.

Gjithashtu, duke ditur se debati i Luizit me Efin krijoi mjaft zemërim dhe zhurmë te publiku, kjo pjesë duhej të ishte shmangur.

Megjithatë nuk mbaron me kaq. Në shkrimin në vazhdim, në postimin për Efin nga TAR u përmendën dhe pushimet e saj në Tajlandë, sërish në mënyrë ironike.

Teksa flisnin se doli mjaft e fituar pas eliminimit të parë nga BBV, në postim u tha:

“Efi doli, madje e kënaqur kur mësoi sa të shumtë ishin ata që e përkrahnin jashtë dhe për të rimarrë energjitë, mendoi për një palë pushime në Tajlandë”.

Palë pushime? Është mjaft ironike për tu shprehur kështu zgjedhjes së Efit, diçka mjaft normale duke ditur se rrugëtimi i saj kishte marrë fund. Efi po kritikohet për rihyrjen në BBV, kur në fakt vendimi u morr nga vetë “Vëllai i madh” si dhe nga vetë publiku.

Related Posts

Bëhen bashkë ish banorët e BBVK, e ‘djegin’ atmosferën duke kënduar e vallëzuar

Disa nga ish banorët e BBVK janë bërë përsëri bashkë. Shumica prej tyre ishin banorë të BBVK 2 vetëm Stresi që po këndonte ishte nga BBVK 1….

Konfirmohet banori i radhës i BBVA, hyn në shtëpi të shtunën

Të papriturat nuk kanë fund në “Big Brother VIP 3”! Në spektaklin e radhës, dy banorë të rinj bëhen pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri….

Një tjetër çift në BBV? Ja çfarë thotë Rike për Fationin (VIDEO)

Gjatë një bisede në orët e para të mëngjesit Rike, Vesa dhe Erjola kanë folur rreth Fationit. Erjola i ka thënë asaj se ai e konsideron të…

Kjo është data zyrtare në të cilën fillon sezoni i ri i seriali më të kërkuar ”Tri Motrat”

Kjo është data zyrtare që fillon seriali më i kërkuar i momentit ”Tri Motrat”. Seriali më i kërkuar i momentit fillon më 04.03.2024 më një supër sezon…

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *