U tha se është në gjendje të rëndë, Bardhi tregon se si është gjendja shëndetësore e nënës së tij

Në Prime-in e së shtunës në Big Brother VIP Albania, ka qenë i pranishëm edhe rep-artisti, Bardhi i cili ditë më parë kishte lënë garën, pas raportimeve për gjendjen shëndetësore të nënës së tij.

I pyetur nga moderatori i spektaklit, Ledion Liço për shëndetin e së ëmës, këngëtari nga Kumanova potencoi se gjendja e saj shëndetësore është mirë.

Edhe pas daljes nga shtëpia e BBVA-s, dinamikat dhe ngjarjet e papritura kanë përfshirë jetën e Bardhit.

Lidhja e tij e shumëpërfolur me Sara Gjordenin, po ashtu edhe gjendja shëndetësore e nënës së tij, ishin ndër temat më të përfolura të javës.

Madje një lajm, që bëri xhiron në mediet e shtypit rozë ishte edhe vizitën që pati Sara në Kumanovë dhe takimin e parë me nënën e Bardhit.

Ndonëse, rrugëtimi i tyre në BBVA ka përfunduar, Bardhi dhe Sara janë ndër çiftet më të përfolura.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *