U shfaq besimtare e devotshme duke falur pesë vaktet në BBVK, Shqipes i publikohet fotoja gjysmë e zhveshur

Kjo e fundit është e vetmja konkurrente nga Shqipëria që ka prekur finalen e madhe, teksa njëherësh ka qenë edhe një prej banoreve më të zëshme të edicionit të dytë të BBVK.

Shqipja e cila është bërë më parë e njohur nga një format televiziv në Tiranë, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe diskutimeve në rrjetet sociale edhe gjatë qëndrimit në shtëpi.

Së fundmi, në rrjetet sociale kanë filluar të qarkullojnë disa fotografi të saj të viteve më parë, kur pozonte me bikini të zeza duke treguar me krenari linjat e saj të trupit.

Hysenaj mes shumë anëve të saj të treguara në shtëpi, ndër të tjerash ka treguar edhe se është edhe një myslimane e devotshme, e cila i ka falur të pesë vaktet edhe gjatë qëndrimit brenda në shtëpi.

Related Posts

Kjo është data zyrtare në të cilën fillon sezoni i ri i seriali më të kërkuar ”Tri Motrat”

Kjo është data zyrtare që fillon seriali më i kërkuar i momentit ”Tri Motrat”. Seriali më i kërkuar i momentit fillon më 04.03.2024 më një supër sezon…

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa…

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën e papritur

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për marrëdhënien mes çiftit, e cila përfundoi në terma…

Ky është burri i vërtetë i Xhansus është aktor të cilin e njohim të gjithë (FOTO)

Çağla Çukurova, e cila luan personazhin ‘Cansu’ në serialin ‘Mos më Braktis’ të transmetuar në ATV, tërheq vëmendjen me bukurinë e saj por edhe me aktrimin. Jeta…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *