U shfaq besimtare e devotshme duke falur pesë vaktet në BBVK, Shqipes i publikohet fotoja gjysmë e zhveshur

Kjo e fundit është e vetmja konkurrente nga Shqipëria që ka prekur finalen e madhe, teksa njëherësh ka qenë edhe një prej banoreve më të zëshme të edicionit të dytë të BBVK.

Shqipja e cila është bërë më parë e njohur nga një format televiziv në Tiranë, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe diskutimeve në rrjetet sociale edhe gjatë qëndrimit në shtëpi.

Së fundmi, në rrjetet sociale kanë filluar të qarkullojnë disa fotografi të saj të viteve më parë, kur pozonte me bikini të zeza duke treguar me krenari linjat e saj të trupit.

Hysenaj mes shumë anëve të saj të treguara në shtëpi, ndër të tjerash ka treguar edhe se është edhe një myslimane e devotshme, e cila i ka falur të pesë vaktet edhe gjatë qëndrimit brenda në shtëpi.

Related Posts

The Unexpected Surprise: A Baby Who Looks Nothing Like Their Parents

When a baby is born, it is a joyous occasion filled with celebration. After months of waiting, there is nothing quite like the feeling of holding your…

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta shohim sërish. Disa ditë më…

Mbesa bukuroshe e Shyhretes, Elira, në lidhje me biznesmenin e njohur

Mbesa e Shyhrete Behlulit, Elira komentohet gjithmonë për bukurinë e saj. Por së fundmi, ajo ka marrë vëmendjën për lidhjen e saj me biznesmenin Albi Humolli. Dyshja…

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *