U “masakrua” nga banoret në Prime, Elgit Doda me mesazh për Romeon

Romeo Veshaj është një prej banorëve më të komentuar të këtij edicioni të ‘BBV3’. Gjithashtu është dhe një ndër konkurrentët që ka pothuajse të gjithë banorët kundër tij.

Siç është vënë re tanimë, dy protagonistët e këtij formati janë Juli dhe Romeo, ku çdo ‘Prime’ nuk mund të nis nëse dy banorët në fjalë nuk janë në qendër të diskutimeve.

Një reagim ka ardhur së fundmi nga një mik i Romeos, Elgit Doda, ku dyshja ka një raport miqësor shumë të ngushtë, i cili nëpërmjet një postimi në Instagram shkruan:

‘Broo më thanë se i ke futur në paranoja ata të ‘BBV’ brenda, e me demek po të sulmojnë.

Filluan të nxjerrin fytyrën një nga një sa të mbaruar janë!’.– tha Elgiti.

FOTO

Related Posts

The Unexpected Surprise: A Baby Who Looks Nothing Like Their Parents

When a baby is born, it is a joyous occasion filled with celebration. After months of waiting, there is nothing quite like the feeling of holding your…

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta shohim sërish. Disa ditë më…

Mbesa bukuroshe e Shyhretes, Elira, në lidhje me biznesmenin e njohur

Mbesa e Shyhrete Behlulit, Elira komentohet gjithmonë për bukurinë e saj. Por së fundmi, ajo ka marrë vëmendjën për lidhjen e saj me biznesmenin Albi Humolli. Dyshja…

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *