U “masakrua” nga banoret në Prime, Elgit Doda me mesazh për Romeon

Romeo Veshaj është një prej banorëve më të komentuar të këtij edicioni të ‘BBV3’. Gjithashtu është dhe një ndër konkurrentët që ka pothuajse të gjithë banorët kundër tij.

Siç është vënë re tanimë, dy protagonistët e këtij formati janë Juli dhe Romeo, ku çdo ‘Prime’ nuk mund të nis nëse dy banorët në fjalë nuk janë në qendër të diskutimeve.

Një reagim ka ardhur së fundmi nga një mik i Romeos, Elgit Doda, ku dyshja ka një raport miqësor shumë të ngushtë, i cili nëpërmjet një postimi në Instagram shkruan:

‘Broo më thanë se i ke futur në paranoja ata të ‘BBV’ brenda, e me demek po të sulmojnë.

Filluan të nxjerrin fytyrën një nga një sa të mbaruar janë!’.– tha Elgiti.

FOTO

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *