U diagnostikua për herë të tretë me tumor, zbulohet gjendja e deputetes Adriana Matoshi

“Adriana Matoshi 3 – 0 tumori.

Prapë fituese loçka jonë”, ka shkruar në Facebook miku i saj, Arbër Rama.

Pak ditë më parë, Adriana Matoshi njoftoi përmes një postimi në Facebook se po përballet sërish me një sëmundje, por pa zbuluar detaje.

Sipas Klan Kosova, Adriana Matoshi ka kryer ndërhyrjen kirurgjikale në Turqi dhe operacioni ka shkuar me sukses dhe është në gjendje të mirë.

Në çastin që e ke zbulu kush osht armiku yt, gjysmën e betejës e ke fitu.

Adriana vendosi që edhe shfaqjen e fazës së dytë të tumorit, 9 vite pas herës së parë, ta ndante me të gjithë ndjekësit e saj. Këtë e bëri me një qëllim; t’i jepte forcë çdo gruaje tjetër mund të ishte duke vuajtur nga një mori arsyesh.

Vetëmohuese, edhe pse e frikësuar për atë që po i ndodhte, Adriana nuk e harroi buzëqeshjen, as atëherë kur miqtë më të mirë mendonin për një çast se për të aq ishte e shkruar.

Jo. Nëse Zoti e kishte vendosur ta sprovonte edhe një herë tjetër, le ta bënte.

Ajo do t’ia dilte. Sërish… Madje, edhe në operacion do të hynte duke qeshur….

Related Posts

The Unexpected Surprise: A Baby Who Looks Nothing Like Their Parents

When a baby is born, it is a joyous occasion filled with celebration. After months of waiting, there is nothing quite like the feeling of holding your…

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta shohim sërish. Disa ditë më…

Mbesa bukuroshe e Shyhretes, Elira, në lidhje me biznesmenin e njohur

Mbesa e Shyhrete Behlulit, Elira komentohet gjithmonë për bukurinë e saj. Por së fundmi, ajo ka marrë vëmendjën për lidhjen e saj me biznesmenin Albi Humolli. Dyshja…

Albion Rexhaj sjell projektin e ri kushtuar dashurisë (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj brenda një kohe të shkurtër ka sjellë edhe videoprojektin e tij të dytë këtë sezon verore, një këngë me tinguj dashurie e titulluar ‘My…

A do ta prezantojë Big Brother Vip këtë edicion? Arbana Osmani i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në instagram lidhur…

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *