Toprak Sağlam in the Yalı Çapkını TV series loves the character of Zerrin very much!

Actress Toprak Sağlam, hosted by Ceyda Düvenci and broadcast on NTV screens every week of the week, produced by BBO Production, was the guest.

Toprak Sağlam, who came to the screen with the role of Zerrin in one of the most watched productions of the screens, told Ceyda Düvenci about the stage excitement she will perform in the coming days and her role in the Yalı Çapkını (Goldon Boy) series.

Zerrin, one of the most criticized characters in the series, is also frequently on the agenda in social media. Toprak Sağlam, stating that she loves the character of Zerrin very much, expressed her feelings against the criticism of the audience with the following words:

“The Yalı Çapkını is a job that marked the year. In fact, Zerrin does everything for her daughter’s well-being and tries to ensure that the promises made to her are kept. Everyone said at first, ‘why are you trying to patch your daughter up with a married man, you’re making a mistress?’ However, her story began before Seyran entered her life. She already had, promises were made to her.

Zerrin came to Turkey from London to protect her daughter’s character, honor and lifestyle, and entered the family like “lightning strikes”. As a woman, there are places where I find Zerrin right, and there are places I find unfair.

There are women who are toothy, know very well what they want, and can’t really see anything when it comes to their family, Zerrin is such a woman, that’s why I loved it so much.”

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *