“T’i kom dhon krejt” ja si reagoi Sara kur u vendos kenga e Ledrit dhe Dafines në koncert

Pas suksesit të premierës së “5 herë jo”, të gjithë personazhet publikë janë mbledhur në një nga club-et e Tiranës për të festuar së bashku për Borën dhe Donaldin.

Por, mes gjithë festës nuk kishte si të mungonte vëmendja te një nga “misteret” e muajve të fundit sa i përket showbiz – ndarja (ose jo) e Ledrit dhe Sarës.

Ledri mungoi sërish edhe në premierë, edhe në festë ndërsa Sara është parë pranë miqve të Ledrit, Romeo Veshaj, Ermal Fejzullahut dhe Elgit Dodës.

Në një moment gjatë festës, janë vendosur këngët “Si mua” e Elgitit dhe Dafinës dhe kënga “E keni dit” e Ledrit dhe Romeos, ku të dyja kanë frazën e famshme që u bë “mollë sherri” mes Dafinës dhe Ledrit e Sarës, ndërsa të gjithë VIP-at në tavolinë kanë kthyer sytë nga Sara, e cila vazhdoi t’i këndonte të dyja këngët.

VIDEO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZoneVip.al (@zonevip.al)

Related Posts

Kjo është data zyrtare në të cilën fillon sezoni i ri i seriali më të kërkuar ”Tri Motrat”

Kjo është data zyrtare që fillon seriali më i kërkuar i momentit ”Tri Motrat”. Seriali më i kërkuar i momentit fillon më 04.03.2024 më një supër sezon…

Santiana provokon nga ashensori, e veshur ngushtë e hapur mahnit ndjekësit

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianen e cila u komentua shumë për lojën…

Azemit i ndodh e papritura pak kohë pas përfundimit të BBVK, reagon menjëherë

Ish konkurrenti i Big Brother Vip Kosova 2 Azem Gagica, është mjaft aktiv në rrjete sociale. Atij i ishin shtuar shumë ndjekësit në Instagram sa ishte pjesë…

Vjen propozimi i parë për martesë në Big Brother Vip Albania 3

Përtej debateve, që ndonjëherë janë me tone vërtetë të larta dhe shkojnë e në ofendime, në “BBVIP” mbrëmjen e djeshme ka pasur një situatë mjaft “funny”, teksa…

Sara ka tradhtuar Endrikun? Këngëtari bën deklaratën e papritur

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother Vip”, Endrik Beba, ka deklaruar se jo gjithçka që ka thënë Sara për marrëdhënien mes çiftit, e cila përfundoi në terma…

Ky është burri i vërtetë i Xhansus është aktor të cilin e njohim të gjithë (FOTO)

Çağla Çukurova, e cila luan personazhin ‘Cansu’ në serialin ‘Mos më Braktis’ të transmetuar në ATV, tërheq vëmendjen me bukurinë e saj por edhe me aktrimin. Jeta…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *