Those who watched the Aile series united in the same feeling for Kıvanç Tatlıtuğ, Nur Sürer and Serenay Sarıkaya!

The story of the Aile (Family) series, which met with the audience on Show TV on Tuesday evenings, attracted so much attention that it would not be wrong to say that the series received good ratings as well as an explosion of interest in social media.

Fans of Serenay Sarıkaya and Kıvanç Tatlıtuğ duo in the lead roles are also very happy. The viewers, who enjoy watching them on the screen as if they are talking to each other, are very natural and have the feeling that they are living their roles.

In the Aile series, the words “They almost do not play, they live their roles” are said for the 3 actors… Of course, Serenay Sarıkaya in the character of Devin and Kıvanç Tatlıtuğ as Aslan managed to make the audience experience this feeling in the first 4 episodes.

Likewise, the audience shares very good comments for Nur Sürer, who plays the character of Hülya Soykan. Nur Sürer, who previously created wonders with the character of Feride in the TV series Camdaki Kız (Girl on the Glass), is again giving a magnificent performance in the series “Aile” this time.

As a mother who does not want to share her son with any woman, the character of Hülya Soykan, who lives by her own rules and creates an element of pressure on others by using every opportunity provided by power, is also someone who can do evil.

The existence of such mothers who are obsessed with their sons is a known fact of today’s world. This is the reason why Hülya Soykan’s character, which has many examples on the street, attracts so much attention.

Of course, when a master actor like Nur Sürer doesn’t act, but feels like she’s living that character, watching the Aile series becomes a different pleasure.

For both Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya and Nur Sürer, all the audience united in the same feeling.

It’s like they’re not playing their part, they’re not acting in front of the camera. Because, according to many viewers, they internalized their characters and managed to present them to the audience as if they were real.

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *