Things are not going well in the Kraliçe series, it seems that Burcu Özberk will not succeed this time!

Burcu Özberk, who we are used to having the projects she takes part in for a long time with very good results, is especially effective in romantic comedy productions. The new series of the actor is a drama project.

The ratings of the series named Kraliçe (Queen), which is broadcast on Kanal D on Wednesday evenings, are not good. The third episode of the series was also broadcast, but the results disappointed Kanal D once again.

The series, in which Gökhan Alkan also played the male lead, was adapted from the popular American TV series Queen Sugar.

However, in the third episode of the series, there are important problems such as not being among the top 10 programs in any category, losing viewers in all categories compared to last week, and obtaining ratings far below the average.

It is not possible to say anything yet whether the Kraliçe series will be able to overcome these problems as it approaches the end of the season. However, it is clear that the series is not in a very good situation in the Wednesday competition.

Kraliçe series is on Kanal D with its new episodes every Wednesday at 20.00.

Related Posts

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Po shkrihet krejt, Kaderi publikon momente me Lumbardhin nga pushimet

Çifti i njohur Kaderi dhe Lumbardhi pas një periudhe të ngarkuar me punë kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi. Çifti kanë zgjedhur Spanjenë saktësisht Palma de…

Martohet mbesa e Remzie Osmanit, këngëtarja publikon pamjet nga dasma madhështore

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura. Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka martuar mbesën e saj. Përmes disa pamjeve në…

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu humb njeriun e shtrenjtë

Këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu ka humbur nënën e saj. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan…

Meritoni i shkruan letër nga zemra Rikes, vjen reagimi i Ilnisës

Ilnisa ka reaguar përmes një postimi në Instagram, duke na treguar se nuk është xheloze, përkundrazi, është xheloze vetëm për ëndrrat që kanë banorët brenda “BBVA 3”….

Reja e Mihrije Brahes ndanë një moment të paharruar me vjehrrën

Mihrije Braha dhe reja e saj Tringa kanë një marrëdhënie të shkëlqyer. Këtë gjë ato e ilustrojnë shumë shpesh përmes postimeve që lëshojnë në rrjete sociale. Gjatë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *