There is only one person who can make Su Burcu Yazgı Coşkun laugh on the set of Kardeşlerim!

Kardeşlerim (For My Family) series meets the audience on ATV screens on Saturday evenings and it has been a very successful process for 3 seasons. Su Burcu Yazgı Coşkun is dazzling as a young actress who made an effective debut in the cast of the series. Her partnership with Onur Seyit Yaran has been very beneficial for the actress and she also gains strong interactions on social media.

Su Burcu Yazgı Coşkun takes the first place in the list of the most popular actresses every week and always feels the power of social media behind her. The fact that she gained the admiration of such a large audience at such a young age seems to be an important plus for her career.

Sharing some information about herself and her experiences on the set, Su Burcu Yazgı Coşkun said that there is only one person in the team who can make her laugh. Underlining that she is not someone who laughs during the stage shoot and leaves her alone, the actress said, “Only Cüneyt Mete, Orhan’s character, I can never stand him. There may have been scenes where I just couldn’t stop laughing with him. I even laugh when I think of it,” she said.

There is only one person who can make Su Burcu Yazgı Coşkun laugh on the set of Kardeşlerim!

Expressing that both seriousness and fun are necessary things on the set, the actress explained the reason for her high energy as follows:

“I am just at the beginning of everything, I am very curious about life. I have too many goals. I want to advance in my profession and other arts.”

Explaining that there are many projects she wants to do, Coşkun also said that she would like to play a character who is psychologically disturbed, apart from her drama roles.

Having a very strong follower group on social media makes the young actress happy, but it does not cause her to lose hemself. She wanted to express that this support did not spoil her by saying “I do not walk like this”.

The actress said, “I am very happy, there is a great support from there. The people who support every character I play make me very happy. Criticism always comes, it doesn’t bother me anymore, I’m beyond that now,” she said.

Su Burcu Yazgı Coşkun explained that she reads more comments on Twitter and that they motivate her a lot, adding that she is used to criticism now.

Related Posts

Këngëtarja Antigona Hoxha sjellë këngën ‘Bijat’ për festat e fundvitit

Këngëtarja Antigona Hoxha para disa ditësh ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar Bijat e cila është pjesë e xhirimeve festive të produksionit Ardi,…

Më në fund e konfirmojnë! Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës (Video)

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e…

Learta bën ndryshim në pamjen e saj, thjeshtë mahnitëse

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë. Ajoështë reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, transmeton OraInfo. Learta është shumë aktive…

Engjo zbulon befasinë e madhe, vjen sonte në mesnatë

Këngëtari i ri në moshë por i mbushur plot energji për muzikën, Engjo i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka debutuar fortë në skenën e muzikës…

Përfshihet nga flakët lokali i Noizyt, dalin pamjet

Gjatë orëve të vona të mbrëmjës së djeshme, është përfshirë nga flakët lokali i reperit të njohur, Rigels Rajku (Noizy), në Durrës. Albeu ka siguruar pamjet nga…

Motrat Mustafa lajmërohen nga plazhi, habisin me veshjen e tyre

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Si në muzikë ashtu edhe në jetën private, ato janë shembull i femrave të përkryera. Pasi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *