There is only one person who can make Su Burcu Yazgı Coşkun laugh on the set of Kardeşlerim!

Kardeşlerim (For My Family) series meets the audience on ATV screens on Saturday evenings and it has been a very successful process for 3 seasons. Su Burcu Yazgı Coşkun is dazzling as a young actress who made an effective debut in the cast of the series. Her partnership with Onur Seyit Yaran has been very beneficial for the actress and she also gains strong interactions on social media.

Su Burcu Yazgı Coşkun takes the first place in the list of the most popular actresses every week and always feels the power of social media behind her. The fact that she gained the admiration of such a large audience at such a young age seems to be an important plus for her career.

Sharing some information about herself and her experiences on the set, Su Burcu Yazgı Coşkun said that there is only one person in the team who can make her laugh. Underlining that she is not someone who laughs during the stage shoot and leaves her alone, the actress said, “Only Cüneyt Mete, Orhan’s character, I can never stand him. There may have been scenes where I just couldn’t stop laughing with him. I even laugh when I think of it,” she said.

There is only one person who can make Su Burcu Yazgı Coşkun laugh on the set of Kardeşlerim!

Expressing that both seriousness and fun are necessary things on the set, the actress explained the reason for her high energy as follows:

“I am just at the beginning of everything, I am very curious about life. I have too many goals. I want to advance in my profession and other arts.”

Explaining that there are many projects she wants to do, Coşkun also said that she would like to play a character who is psychologically disturbed, apart from her drama roles.

Having a very strong follower group on social media makes the young actress happy, but it does not cause her to lose hemself. She wanted to express that this support did not spoil her by saying “I do not walk like this”.

The actress said, “I am very happy, there is a great support from there. The people who support every character I play make me very happy. Criticism always comes, it doesn’t bother me anymore, I’m beyond that now,” she said.

Su Burcu Yazgı Coşkun explained that she reads more comments on Twitter and that they motivate her a lot, adding that she is used to criticism now.

Related Posts

‘Gjithmonë me ty’ Engji publikon fotografitë me të bukura me të fejuarin

Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë. Në media po flitet se ajo po fejohet me Mërgim Riza i cili jeton dhe punon në Zvicër. Ceremonia ishte…

E dashura e Mirdonit “çmend” rrjetin me vallëzimin e saj

E dashura e Mirdonit, Elmedina së fundmi është bërë shumë virale në “Tik Tok”. Elmedina me video të ndryshme iu ka marrë zemrën ndjekësve të saj. Në…

Plas “bomba” në BBVA? Romeo dhe Erjola kanë lidhje jashtë?

Erjola gjatë prajmit ka shkuar në banjo shumë e shqetësuar. Sipas Ledjonit, Graciano ka thënë se “do ta plasë bombën” në lidhje me Erjolën dhe Romeon, duke…

Vetksidentohet me makinën e saj luksoze, Vesa e Big Brother

Vesa Vllasaliu eshte nje nga ish banoret me te komentuara te Big Brother Vip Kosova. Ish banorja e BBVK, Vesa është aksidentuar me makinën e saj të…

Këngëtarja e njohur futet sonte në shtëpinë e BBVA

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, do të surprizojë sonte banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Lajmi i bukur është bërë i ditur…

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *