The wedding dress worn by Burcu Biricik in the TV series Camdaki Kız was chosen as the most beautiful wedding dress!

Nalan’s wedding dress, played by Burcu Biricik in the TV series Camdaki Kız (Girl in the Glass), won the first place and was chosen as the “Most Beautiful Series Wedding Dress” in the poll organized by the KızlarSoruyor.com website.

In the survey, the stylish wedding dresses worn by 7 serial characters were put to the vote. The wedding dress, which has been adorning the dreams of bride-to-be candidates since the day it was broadcast on television, specially prepared for the character of Nalan in the Camdaki Kız series by Burcu Biricik, was selected as the ‘Most Beautiful Series Wedding Dress’ by collecting the most votes.

She was the second model with 20% of the votes in the survey, worn by the character of Bihter, played by Beren Saat in the TV series Aşk-ı Memnu, that shaped the wedding dress preferences of a period.

Eda’s wedding dress, worn by Hande Erçel in the TV series Sen Çal Kapımı, won the third place with 16% of the votes.

Related Posts

‘Gjithmonë me ty’ Engji publikon fotografitë me të bukura me të fejuarin

Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë. Në media po flitet se ajo po fejohet me Mërgim Riza i cili jeton dhe punon në Zvicër. Ceremonia ishte…

E dashura e Mirdonit “çmend” rrjetin me vallëzimin e saj

E dashura e Mirdonit, Elmedina së fundmi është bërë shumë virale në “Tik Tok”. Elmedina me video të ndryshme iu ka marrë zemrën ndjekësve të saj. Në…

Plas “bomba” në BBVA? Romeo dhe Erjola kanë lidhje jashtë?

Erjola gjatë prajmit ka shkuar në banjo shumë e shqetësuar. Sipas Ledjonit, Graciano ka thënë se “do ta plasë bombën” në lidhje me Erjolën dhe Romeon, duke…

Vetksidentohet me makinën e saj luksoze, Vesa e Big Brother

Vesa Vllasaliu eshte nje nga ish banoret me te komentuara te Big Brother Vip Kosova. Ish banorja e BBVK, Vesa është aksidentuar me makinën e saj të…

Këngëtarja e njohur futet sonte në shtëpinë e BBVA

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, do të surprizojë sonte banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Lajmi i bukur është bërë i ditur…

U përfol se nuk do realizohet filmi i Blerandos dhe Shqipes, kjo e fundit habit me reagimin

Gjatë qëndrimit të Blerandos dhe Shqipes në ‘Big Brother VIP Kosova’, është përfolur për realizimin e një filmi me rolin kryesor të Shqipes dhe Blerandos. Por pak…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *