The love-filled and sympathetic moods of Türkan and Somer in the Üç Kız Kardeş series

We watch Özgü Kaya as Türkan and Berker Güven as Somer in Üç Kız Kardeş (Three Sisters), one of the most influential TV series of Kanal D, which aired on Tuesday evenings. The duo adds new ones to their successful performances every week.

The love-filled and sympathetic moods of Türkan and Somer will impress the audience in the TV series Üç Kız Kardeş, which was shot in Ayvalık and is planned to continue in the next season.

Üç Kız Kardeş Episode 48 Preview, which will be broadcast on Tuesday, May 2, has been released! Türkan and Somer are having pleasant moments in a romantic night!

Türkan and Somer are at a romantic dinner. Türkan opens a conversation about the first time they met. When Türkan imitates the moment Somer first saw her, the laughter of the two lovers resounds in the night.

Üç Kız Kardeş is on Kanal D with its new episodes on Tuesday at 20.00.

Related Posts

Një mashkull i gjatë dhe i bukur ky është burri i vërtetë i Meltemit në jetën reale! (FOTO)

Çdo serial ka nevojë për një zuzar. Per mendimin tim personazhi me i keq i ketij seriali eshte Meltem. Aktorja që portretizon me sukses personazhin që na…

Shkulni flokët, kjo është pasuria marramendëse e Luiz Ejllit

Këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të jetë personazhi më i komentuar në rrjet, megjithëse ka kaluar mbi një vit nga eksperienca e tij në “Big Brother VIP Albania”,…

Albion Rexhaj vjen me super projektin e ri ‘Dream’, vërshohet rrjeti me pëlqime

Artisti i mirënjohur e i ri në moshë, Albion Rexhaj mbrëmë ka publikuar video projektin e tij më të ri muzikor të titulluar ‘Dream’, shkruan Billbordi.net Ky…

Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re? Kush është vajza që nuk i ndahet këngëtarit

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku,…

Nga Olsi tek Visjani, ja kush janë ‘Vip’-at që dolën kundër fitores së Egla Cenos

Fitorja e Egla Cenos nuk u prit dhe aq mirë nga të afërmit dhe mbështetësit e finalistëve të tjerë. Kështu, pasi Egla u shpall fituese, në rrjet…

Rrëmbeu çmimin e madh të BBV, reagon për herë të parë Egla Ceno, ja kujt ia dedikon fitoren

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno, ka folur për herë të parë pasi rrëmbeu çmimin e madh në një përballje ‘kokë më kokë’ me Juljan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *