The harmony of Emre Kıvılcım and Rabia Soytürk won the hearts of the audience!

Rabia Soytürk returned to the sets in the winter season, after the TV series Duy Beni (Hear Me) in the summer, and became one of the female lead roles in the TV series Veda Mektubu (Farewell Letter).

Emre Kıvılcım also attracted attention with the character of İrfan in the Üç Kız Kardeş (Three Sisters) series broadcast on Kanal D. Now, as the young couple of the series called Veda Mektubu, these two are blowing the minds of the audience on the screen.

Fans of the series, who like the characters of Aslı and Mehmet, also offer them great support on social media. Even though the Veda Mektubu series did not smile at the ratings on Monday evenings, the first place was achieved on social media with the influence of these two.

Aslı and Mehmet couple managed to steal the hearts of the audience while the 7th episode was passed in the Veda Mektubu, which stood out on social media as the most talked about series on Monday evening.

The fans of the series, who evaluate the harmony of the two young actors, reveal with their social media shares that it is a great pleasure to watch them.

The duo, whose energies seem to pass on to the audience very well on the screen, have also achieved a strong harmony with each other on the set.

Rabia Soytürk said in her statement that they created a very good environment as a whole team. This situation is also reflected on the screen, and especially the scenes of Aslı and Mehmet capture the audience’s hearts.

Fans of the drama commented on the couple on social media: “I want to forget everything and just focus on the beauty of my couple. They have a very relaxed acting and complement each other very well.”

Looking at the photos, it can be seen how well the two young actors complement each other as in this comment.

Related Posts

Këngëtarja Antigona Hoxha sjellë këngën ‘Bijat’ për festat e fundvitit

Këngëtarja Antigona Hoxha para disa ditësh ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar Bijat e cila është pjesë e xhirimeve festive të produksionit Ardi,…

Më në fund e konfirmojnë! Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër, mes lotësh dhe emocionesh i këndojnë të bijës (Video)

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publikuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohet të voglës që presin bashkë me partneren e…

Learta bën ndryshim në pamjen e saj, thjeshtë mahnitëse

Learta Jakupi është nusja më e famshmë në vendin tonë. Ajoështë reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, transmeton OraInfo. Learta është shumë aktive…

Engjo zbulon befasinë e madhe, vjen sonte në mesnatë

Këngëtari i ri në moshë por i mbushur plot energji për muzikën, Engjo i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka debutuar fortë në skenën e muzikës…

Përfshihet nga flakët lokali i Noizyt, dalin pamjet

Gjatë orëve të vona të mbrëmjës së djeshme, është përfshirë nga flakët lokali i reperit të njohur, Rigels Rajku (Noizy), në Durrës. Albeu ka siguruar pamjet nga…

Motrat Mustafa lajmërohen nga plazhi, habisin me veshjen e tyre

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Si në muzikë ashtu edhe në jetën private, ato janë shembull i femrave të përkryera. Pasi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *