Magazine Showbizz

Teuta Selimi publikon foto sapo ka dal nga frizerka, kaq bukur është grimosur ajo

Share on the social medias

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe gjithmonë me muzikën e saj mundohet të i përshtatet kohës.

Duke qenë se është shumë e suksesshme në jetën profesionale, Teuta është e zonja edhe në jetën e saj private.

Ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e dashur dhe e angazhuar.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar disa foto sapo është rregulluar nga frizerka.

Me grim me stil dhe me flokë të rregulluara bukur, Teuta po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *